Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bordelineként nehéz?

Bordelineként nehéz?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, nagyon szeretnék találkozni fővárosi borderlineokkal, hogy jobban megértsem ezt az egészet. 26f

2020. aug. 21. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A személyes találkozásokkal pont hogy nem fogod megérteni, mert a viselkedés, az, amit a bordik nem bírnak kontrollálni. Csak azt fogod látni, hogy egyszercsak a másik rád kiabál, elviharzik, és találgathatod, milyen trigger indította be ezt nála. A bura.hu oldalon keresgélj inkább.
2020. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok budapesti, viszont tanúsíthatom, hogy sokszor más borderlineos emberekkel vannak a legdurvább összekapásaim. (Én is az vagyok sajnos.) Nézz videókat, olvass blogokat és szakirodalmat.


Személyes kapcsolatnak a nem borderlineos, ezzel szemben végtelenül türelmes embereket ajánlom.

2020. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Borderline vagyok sajnos. Első találkozásnál valószínűleg a kedves,vicces,boldog személyemet mutatnám sőt, amíg meg nem szeretlek,addig a rosszabbik énem elő se kerülne,hiszen akkor jön elő ezaz egész idióta viselkedésem,hogyha megszeretlek,és azt érzem,hogy el akarsz hagyni vagy már nem szeretsz. 20/L
2020. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az utolsóval, velem ugyanígy lenne. Szuperül kijövök mindenkivel kedvesnek humorosnak megkockáztatom jó társaságnak találnál, csak ha megszeretnèlek netán belèd szeretnék jönne elő a szörnyű oldalam. Ha meg el akarnál hagyni a pokol.

L

2020. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ha féltékeny lennèk, ha becsapva érznèm magam vagy hogy eltitkolnak előlem valamit. Félnèk hogy elrontom és ezáltal el is rontom. Ez egy lehetlen küldetés, azon kívül viszont sose jönnèl rá. Ez csak a szerettekre ártalmas esetemben teljesen.
2020. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Borderline vagyok én is, egyetértek a többiekkel. 20/L
2020. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Nem egyszerű minket elviselni.
2021. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!