Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert zaklat fel, ha valaki...

Miert zaklat fel, ha valaki drogtol lesz rosszul?

Figyelt kérdés
Eleg egy cikket elolvasnom, vagy itt olyan kerdest, ami errol szol, hogy fuvezes, drogozas utan milyen rosszul lett valaki vagy milyen fura tunete lett, majdhogynem panikrohamom lesz, annyira felzaklat. Mit csinaljak ezzel? Nem drogozok, akkor miert ijeszt ez meg ennyire? Valamiert a helyebe kepzelem magam, es bepanikolok.
2020. aug. 22. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert olvasod el?
2020. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mar mostanaban kerulni szoktam tudatosan ezt a temat. De a facen is szembejott velem napjaban tobbszor ez az uj dizajnerdrogos cucc, hogy hanyan meghaltak, rosszul lettek tole, es magat a cikket nem olvasom el, csak latom a cimet es mar ez eleg ahhoz, hogy borzasztoan bepanikoljak. Ugyanez van a horrorfilmeknel ( evek ota nem nezek horrort emiatt) a jumpscare-nel, egyszeruen orakig nem birtam lenyugodni, dolgozott bennem az adrenalin, annyira feltem, hogy menekulni akartam. Miert van ez? Ennyire szorongok, hogy kepes ilyen dolog is kikesziteni?
2020. aug. 22. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat durva dolgook az fix.
2020. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mas nem akad ki. En miert? Multkor egy ismerosom meselte, hogy kiprobaltak a baratnojevel a fuves sutit es megallas nelkul rohogtek. En olyan rosszul lettem a paniktol, hogy alig birtam megnyugodni.
2020. aug. 22. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg honnan szerezték.
2020. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet mindig elkerülni azokat a témákat, melyektől rosszul leszünk vagy rosszkedvünk lesz. Próbálj meg lenyugodni például zenével.
2020. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!