Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin miért viszi le a...

A Frontin miért viszi le a vérnyomást ,míg a vérnyomáscsökkentő gyógyszer,amit kaptam,nem csökkenti?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyugtató.

Ha ideges vagy, vagy valami miatt felhúzod magad, az is felviszi a vérnyomásod, szaporább lesz a pulzusod is, ez idegi alapon van, ezért viszi le.

Sőt még a fájdalom is felviheti, nekem az erős fogfájás is felvitte amíg ki nem húzattam.

2020. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Másik vérnyomáscsökkentőre lenne szükséged, ha az nem használ.
2020. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Melyik vérnyomáscsökkentőt szeded?
2020. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert tudatalatt feszült vagy szorongsz, inkább pszichológust keress fel, hogy megtaláld a traumád okát, akkor a vérnyomásod is rendeződik bogyók nélkül.
2020. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az orvos felír egyfajta vérnyomáscsökkentőt, akkor valójában lutrit játszik. Próba, szerencse. De ha nem válik be, akkor vissza kell menni, és kérni másikat. Millio egy dolog befolyásolja a vérnyomást, és az orvos nem tud mindenre tekintettel lenni, mert nem lát beléd. Viszont az első rossz hatásúnál már gyaníthatja, hogy milyent nem szabad írnia.
2020. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!