Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus ajánlott szorongá...

Pszichológus ajánlott szorongás ellen relaxációt. Ti milyet jvasoltok?

Figyelt kérdés

Annyi instrukciót kaptam, hogy keressek 10 perces relaxációkat, amiket minden nap csinálok. Egy idõ után egy stresszesebb pillanatban magamtól, segítség nélkül is képes lehetek csinálni. Szerintetek milyennel kezdjek? A google/youtube a barátun típusú válaszolók légyszi kerüljenek. Rákerestem már a dologra, de pont az a probléma, hogy sok-sok féle van. Van, amelyik csak zene, van ahol el kell képzelni valamit, van ahol még azt is elmondják, hogy lazítsam el az izmaim.

Szerintetek milyennel kezdjek?



2020. aug. 26. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem, a Domján féle, alapgyakorlattal.

30 perc kb.

Napi 3 szor az elején.


Vezetett meditáció

2020. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szűcs Levente meditáció, Bagdy Emőke..van stresszre van alváshoz. Jóga, pilátes is nagyon jó, relaxál még a festés, írás, éneklés, sport...de csak azt csináld, ami jól esik, amitől ellazulsz, kikapcsolsz.
2020. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, amelyiknél szépen sorban el kell lazítani a tagjaidat. Nem videó alapján szoktam, hanem fejből, de ha adott ideig akarod csinálni, akkor jobb a videó. A vekkert nem szerencsés beállítani ilyenkor, hogy szóljon x perc múlva, mert feszült leszel tőle, hogy jaj mikor csörög már (én legalábbis az leszek).
2020. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem próbálj ki 2-3 videót vagy módszert, aztán döntsd el, melyik tetszik a legjobban.
2020. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a javaslatokat
2020. aug. 26. 23:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!