Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul vagyok a Parnassan...

Róbert dávid kérdése:

Rosszul vagyok a Parnassan nevű gyógyszer től mitől van?

Figyelt kérdés
Nyugtalan vagyok tőle és hangokat hallok amik zavarnak. 1 hónapja szedem. 10 mg öt szedek. Az elején 5mg al kezdtem. Szedek még amitrex. Scippa rivotril is. El akarom hagyni az olanzapin t. Hogy hagyjam el? Van 5mg kiszerelés em is. Skizofrénia kapom. Orvosom szabin van. 29F

2020. aug. 28. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly betegség, ne itt érdeklődj, keress másik orvost amíg a tied szabin van. Tanáccsal el fognak látni.
2020. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Te már legalább 2 éve folyamatosan itt panaszkodsz a gyógyszereidre! Ez nem az az oldal! Tessék már végre keresni egy normális orvost, aki úgy gyógyszerez, hogy ne legyél tőle rosszul! Ha kell, akkor feküdjél be a pszichiátriára, hogy ott kísérletezgessenek a gyógyszerezéseddel, amíg rá nem jönnek a megfelelő adagolásra. Honnan tudod, hogy pont a Parnassantól vagy rosszul? Hangokat nem attól hallasz, hanem a betegségedtől. Ha nagyon akarod, akkor vedd vissza a felére, még mindig jobb, mint ez a gyógyszermérgezés, amit veled művelnek.
2020. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm doktorúr
2020. aug. 28. 17:22
 4/4 anonim válasza:
Neked van jogosítványod?
2021. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!