Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek ezzel a dologgal?

Mit kezdjek ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan homofóbiás vagyok, megvetem és gyűlölöm a melegeket. Elkap a hányinger ha meglátok az utcán egy párt kézenfogva. Szeretném máshogy gondolni, mivel hogy ők is emberek és a szeretetet nem lehet megjátszani, de annyira kivagyok az ilyen felvonulásos cuccoktól (Pride), meg hasonlók. Muszáj ennyire világgá kürtölni, ha valaki meleg/leszbikus/transzi? Nem lehetne csendben, zárt kapcsolatként tekinteni rá? Muszáj nyílvános helyeken csókolózni és ömlengeni? (értsd. akár egy egy videós - nem mondok nevet - vagy emberek az utcán.)

Nem vagyok magányos, nincsen semmilyen fizikális és szellemi betegségem, 2 éve kapcsolatban vagyok egy fiúval, de a homóktól elmegy az életkedvem.



2020. szept. 1. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Akit ennyire idegesít, hogy más mit csinál, az akkor sincs rendben lelkileg, ha azt hiszi.
2020. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha lányok mennek kézenfogva?
2020. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, igazából hogy őszinte legyek a meleg fiúkkal nincs bajom, inkább a leszbikusoktól vagyok rosszul. Talán közrejátszik, hogy én is lány vagyok?
2020. szept. 1. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg fordítva, a lányok nem zavarnak, de a fiúk igen. Fiú vagyok én is. Egyébként akármilyen hetero pártól is hányingerem van, ha nyilvános helyen pettingelnek.
2020. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

én homoszexuális nőként fogok hozzászólni a témához.


próbáld meg úgy nézni a dolgot, hogy lehet, hogy számodra ez a fajta romantikus gesztus rendkívül bizarr és pocséknak tűnik, de morálisan nem megvetendő, nem deviáns viselkedés, nem zavarnak vele senkit, nem ártanak senkinek, és nagyon sok tudós meg művész is homoszexuális, vagy az volt évszázadokkal ezelőtt. én is viszolygok a gondolattól hogy egy férfival csináljak bármilyen szexuális vagy romantikus dolgot, egyszerűen agyrém lenne, éppen ezért nem csinálom mert nem esik jól, viszont elfogadom hogy nem csak hogy van ilyen a világon, de ez a többség, és ha biológiai szemmel nézzük, az utódnemzés így lehetséges. egyébként a homoszexualitásnak is vannak evolúciós alapjai, pl. egy faj túlszaporodását akadályozhatja meg, illetve ha belegondolsz ha van vki akinek nincs ugyan gyereke, de a testévérével történik valami, akinek viszont van, akkor tud róla gondoskodni; állatvilágban az elenfántoknál figyelték meg azt a típusú gondoskodást, hogy nagynénik, nagybácsik nevelik a kiselefántot, ha az anyja, apja meghal. de pl. mókusok is van, hogy adoptálják a kismókust.


illetve a leírtak alapján nekem úgy tűnik, hogy téged elsősorban a pride zavar, meg a nagyon provokatív és látványos megnyilvánulások, amit teljesen megértek. de az, hogy az ember meleg, meg az hogy pridera megy két teljesen külön dolog. nyílt utcán én is megfogom a párom kezét, gyengéden lehet hogy csókot is adok neki, de diszkrét vagyok és ízléses, tudok viselkedni.

2020. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék itt van. MENTÁLIS EGÉSZSÉG ketegóriában lmbt "érzékenyítő" "kérdés".


Aminek a szexualitás kategóriában lenne a helye.

2020. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!