Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány évesen füveztetek először?

Hány évesen füveztetek először?

Figyelt kérdés
Direkt nem akarom Egészség ---> Dohányzás kategóriába írni a kérdést, oda többnyire azok járnak, akik jelenleg is cigiznek. Na meg persze nem a szívás az egyetlen módja a marihuána fogyasztásának.

2020. szept. 2. 04:03
A kérdező szavazást indított:
Soha nem füveztem.
12 éves kor alatt
12-13 évesen
14-15 évesen
16-17 évesen
18-19 évesen
20-24 évesen
25-29 évesen
30 fölött voltam már
96 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:
89%
Kétszer füveztem összesen, egyszer 22, majd 24 évesen. Semmit nem éreztem, csak fáztam tőle. A dohányzásról ezelőtt is lemaradtam, rühellem a füstöt. De bíztam benne, hogy lesz valami hatása, amiről mindenki lelkesen beszél. Nos, nem lett. A pupillám tág volt, a szemem piros, rázott a hideg és semmi mást nem éreztem. Semmi "halu", semmi lazulás, semmi. Rajtam nem működik, vagy nem tudom. Pedig jó minőségű volt és a többiek nagyon élték.
2020. szept. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Én pontosan nem emlékszem, de a huszas éveim közepe táján lehetett. Egy nagyon jó barátommal kettesben betéptünk és elkezdtünk akasztófázni 😃 oltári jó volt, a papírokat amin az akasztófát játszottuk, eltettem emlékbe.
2020. szept. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

15 évesen adtak egy herbálos cigit, amiről nem tudtam, hogy az. Az pokolian rossz volt.

Utána kipróbáltam a rendest is, azt azóta is imádom.

2020. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
50 évesen próbáltam ki, pozitív élmény volt tetszett. Teljesen ellazított hatással bírt testemre, lelkemre mégis önmagam maradtam inkább felnagyította az alapvető tulajdonságaimat. Nem utolsó sorban akadálymentesen kaptam levegőt amit nagyon élveztem. Ennek már több éve, de nem mondom hogy soha többé nem fordulna elő.
2020. szept. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

En soha, de elottem szivtak masok.

Hat a cigi se rozsaillatu, de ez a xar olyan szinten büdös, fel nem tudom fogni hogy kepes valakiba rajongani érte.

2020. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
büdös?? te miről beszélsz? xdd
2020. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy ilyen elsöprő többségben lesznek azok, akiknek ez kimaradt az eddigi életükből. Mondjuk az se mindegy, melyik korosztály találta meg ezt a kérdést.

Én 15 voltam egyébként.

2020. szept. 2. 13:32
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

#6, Bűzről.

A cigi is büdös, a fű szaga meg rosszabb.

30 feletti vagyok.

2020. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki jó illatúnak tartja, az is csak azért, mert összekapcsolja a kellemes élményt a füst szagával. Én 19 voltam mikor először próbáltam, de annyira részeg voltam hogy nem tudtam megkülönböztetni hogy milyen érzés. Utána még józanul volt pár eset, azok általában jók voltak, flesselgettünk, de mindig nagyon elfáradtam mentálisan. Fizikailag viszont nem visel meg, ellentétben az alkohollal.
2020. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen probáltam elösször és még mindig tolom, most leszek 19
2020. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!