Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szégyen az ha 28 évesen...

Szégyen az ha 28 évesen pszichiáterhez járok?

Figyelt kérdés
Sokszor bolondnak érzem magam emiatt, amúgy depresszióval kezelnek. Az is előfordult már velem hogy ismerősök megláttak egy ilyen helyen, és kellemetlenül éreztem magam, mert ők az idős nagyijukat kísérték, míg én meg magammal mentem.
2020. szept. 5. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Elképesztő, hogy a társadalom nagy részében még mindig az a felfogás él, hogy aki pszichiáterhez jár, az hülye. Akinek szüksége lenne rá, az meg nem megy, inkább tönkreteszi maga körül a hozzátartozóit és önmagát.
2020. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülyék vonnak párhuzamot a depresszió es az ostobaság fogalma között. Szerinted ki lesz hamarabb depressziós? Egy intelligens ember, aki túl sokat agyal a saját életén, másokén, a világ dolgain, az élet működésén, vagy egy 70-es IQ-val rendelkező ember, akinek elég, ha az édes életet nézheti a szennyes Tv2-n? Na? Ez az 50 milliós kérdés.
2020. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
80%
Nem véletlenül létezik a pszichiátria, ha tényleg nem lenne ilyen gond a világban, ezek a pszichológusok, pszichiáterek munkanélküliek lennének. Egyébként semmi gond nincsen vele, semmit nem veszíthetsz vele, az hogy a többiek mit gondolnak ne érdekeljen. Biztos nekik is vannak olyan gondjaik, csak gyávák elmenni és feszült emberként élik le az életüket. Szóval nem szégyen egyáltalán és kitartást! ;)
2020. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy gondolom, hogy az az ember szégyen, aki szégyellni valónak gondolja azt, hogy vannak emberek (pl te, és én is) akik foglalkoznak azzal hogy a legtöbbet hozzák ki magukból.


Erre egy ismerősömnek is utaltam, amikor arra utalgatott hogy hülyeség depresszióra gyógyszert szedni.

Már nem vagyunk barátok, de ilyen ember barátságára egyenként sincs szükségem.

2020. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!