Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet a legkönnyebben...

Hogy lehet a legkönnyebben feldolgozni, ha lezárul egy esemenydús időszak az életetekben?

Figyelt kérdés
Két hónapig éltem és dolgoztam együtt 10 másik emberrel (különböző országokból) külföldön, rengeteg mindenen mentünk keresztül együtt és azt érzem elég szoros kötelék alakult ki. Ugyanakkor éltem már meg hasonló dolgot és összetörte a szívemet ahogy eltávolodunk egymástól és fokozatosan leépült a kapcsolat és azóta se találkoztunk. Bonyolítja a helyzetet hogy egy sráccal alakult köztünk valami és azóta is azon agyalok hogy mit miért mondott vagy csinált, pedig semmi esély hogy bármi legyen belőle. Ő el sem köszönt senkitől, a búcsúajándéknak szánt leveleket se írta meg senkinek. Neki ez a sokadik ilyen projektje volt, van tapasztalata ebben szóval gondolom így próbálta magát megvédeni attól amivel most én is szenvedek. Vagy egyszerűen csak lusta, köcsög és nemtörődöm. Látjátok, erről beszélek, már megint feleslegesen agyalok, nincs értelme. Mióta hazaértem csak a közös képeket meg videókat nézem, megmosolyogtatnak az emlékek aztán szerencsétlennek érzem magam és bőgök. Nemsokára visszamegyek az egyetemre szóval lesz mivel lekötnöm magam, de kíváncsi lennék van-e valami hasonló történetetek vagy tippetek hogy lehet ezt átvészelni, szeretnék tanulni ebből hogy máskor már ne viseljen meg ennyire. Szeretnék reflektálni hogy mit adott nekem ez az egész de nagyon nehezen engedem el a többieket.

2020. szept. 5. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig még hiányozni fog,majd rájössz,hogy van másik.
2020. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha egy embernek hiányzol és akar tőled valamit akkor rád ír, megkeres, telefonál, stb. De ha csak úgy megy tovább az útján és nem tesz semmit, akkor nem is voltál neki fontos. ez ilyen egyszerű.

Ha érzelmileg kötődne hozzád,akkor még ha messze is van, tartaná veled a kapcsolatot, hisz ez a mai világban már pofon egyszerű.

De ha valaki nem keres, nem foglalkozik veled, azért nem kár....az ilyen nem tud téged értékelni és ezt tudomásul kell venned, ennyi. Az olyanokkal kell foglalkozni, akin érzed, hogy érdeklődnek utánad, energiát fektetnek bele,hogy megkeressenek, időt áldoznak rád. stb.

2020. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En hagyom magamnak, hogy a multban is eljek olyankor, amikor eppen semmi nincs. Hiaba szajkozza mindenki, hogy az nem jo, nekem megeri. Idonkent olyan elevenek az emlekeim, hogy ujraelem oket. Ez jolesik szomorusagostol is.

Lehet meg valami hasonlo egyszer kesobb, bar pont olyan ugysem lesz.

Egyszeruen egy eletre meghatarozok ezek az elmenyek.

Nekem a nagy budos semmi eveit kalandfilmbe illo par honapok valtottak fel.

2020. szept. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
3-as vagyok. Nem igaz, hogy ha nem keres, nem voltal fontos. De attol meg elment a vonat most. Ferfiak is tetovaznak, vagy realistak, pesszimistak. Fontos voltal neki.
2020. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!