Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rendben van, ha egy pszchológu...

Rendben van, ha egy pszchológus csak akkor teljesít jobban, ha többet fizetek?

Figyelt kérdés

Vannak még egyéb furcsaságok: időpontot kell cserélni, mert az egyetemi órarendemmel ütközik a terápia, nem válaszolt csak napok után, és bár elküldtem neki az órarendemet, mégis rossz napot/időt nézett. Továbbra is napokat kell várni, hogy írja meg, mikor mehetek. Az online terápia során (járvány miatt) a számítógépen kattintgat az egérrel.

Szerintetek?


2020. szept. 12. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ird meg neki az elegedetlensegedet es keress mast!
2020. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a több fizetés? Nem nyújt megfelelő szolgáltatást, tehát ott kell hagyni. A kérdést se értem! Erre komolyan nem jöttél rá önerőből?
2020. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyújt, csak nem tesz bele több energiát, erőfeszítést. Akkor többet kellene fizetnem
2020. szept. 12. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő mondta?
2020. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen
2020. szept. 12. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Mért, mennyiért ad egy órát?
2020. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindig is tudtam, hogy ez egy ÁLTUDOMÁNY!!!
2020. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én menekülnék a helyedben. Ilyen nincs, hogy konkrétan akkor dolgozik, ha több pénzt kap. Gondolom pénzért hamarabb kapnál választ is az időpontra.
2020. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!