Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kineziológia tényleg hatásos...

Kineziológia tényleg hatásos enyhe szociális fóbiára/szorongásra?

Figyelt kérdés
Van akinek segített? Hogyan?

2020. szept. 12. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kalap szamocat se er. Penzkidobas hokusz pokusz.
2020. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme
2020. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van ami hatásos?
2020. szept. 12. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mélylélektani pszichoterápia.
2020. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10-15 kineziológust (magyart és külföldit) személyesen és/vagy írásban megkérdeztem, hogy vállalja-e a születésem időpontjának meghatározását. nagyjából mind más választ adott, a feladatot SENKI nem vállalta. meggyőződésem, hogy amennyiben a módszer működne, egy gyakorlott kineziológusnak ez a feladat kb. 2 perc lenne.


remélem, segítettem

2023. jan. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kineziológiában még az volt a jó amikor csak az izomválaszokat tesztelték és azt próbálták korrigálni. Csak ehhez érteni kellett volna az anatómiához stb. Ezért inkább átmentek hókuszpókuszba, aminek már nincs túl sok értelme, max válaszokat kaphatunk önkéntelen reakciók alapján ahogy mozdul az izom, de a kezelés az már nem igazán működik.
2023. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Kineziológia nem hasznos, hanem káros, mert rosszindulatú lelkeket vonzol magadhoz.Minden ezotéria ezt csinálja. Nagy ívben kerülendő. Ha érdekel, mi segít, írj ide, és válaszlok.
2023. szept. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi segít?
2023. szept. 26. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Juhász Paci Laci, mi segít? köszönöm a választ
2023. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Először is a bocsánatodat kérem, mert ilyen sokáig nem válaszoltam. Nemrégen vagyok a gyakoriban, mostanra értem kb. hogy kell használni, és sok elfoglaltságom is volt. Őt írom, Aki nekem is segített, pedig úgy gondolom nálad sokkal betegebb voltam lelkileg. Az ÚR JÉZUS KRISZTUS segített rajtam lelkileg, de még fizikailag is. Hallottam Róla, hogy Ő ISTEN Fia, lent járt a földön, azután fölment a mennybe, de a lelke itt maradt, és segít azokon, akik hozzá fordulnak. De kérdezheted, hogy keressem Őt? 1) Úgy kell az ÚR JÉZUS KRISZTUSt keresni, - mert nem látható - hogy először szívből megszólítod, imádkozol hozzá. Az sem baj, ha nem hiszel benne. Akkor először azt kérd tőle, hogy adja meg neked, hogy hidd hogy Ő ISTEN Fia és hidd, hogy nem a falnak beszélsz, hogy ő hallja az imádságod. Mondd el neki, hogy azt olvastad , hogy Ő segíthet bajodban. Kérdd meg hogy segítsen, hogy megtaláld őt. 2) Kérdd Őt,hogy segítsen találni olyan helyet, ahol igazán, tisztán, hitelesen hirdetik, magyarázzák ISTENnek az emberekhez szóló beszédét, a Szentírást, a Bibliát. Aztán minél többször menj és hallgasd, mert neked is szól, nem vagy kirekesztve ISTEN és az ÚR JÉZUS KRISZTUS szeretetéből, segítő irgalmából. 3) Imádkozz, hogy ISTEN beszédét jó és egyenes szívvel hallgasd, és megtedd, amit mond neked, hogy ne legyél ellenkező szívedben 4) Juss hozzá egy Szentíráshoz, Bibliához, és rendszeresen kezdd olvasni, és kérdd, hogy segítsen az ÚR megérteni. 5) Imádkozz, hogy adjon neked az ÚR idősebb hívő keresztyént, Tőle valót, aki segítségedre lesz. 6) Imádkozz az ÚRhoz, hogy hozza el neked azt az időt, amikor az Ő gyermeke leszel. Fogod tudni, mit tegyél, hogy meggyógyítsa a lelked, de az is lehet, hogy eddigre már meggyógyította. Ha ezeket akarod, álddjon meg téged ezekben az élő és igaz ISTEN. Ha lenne még kérdésed, szívesen válaszolok.
dec. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!