Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális szorongás, antiszoci...

Szociális szorongás, antiszociális viselkedés?, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az utcára nem megy ki, csak akkor ha muszáj. Az emberek között szorong, de ha meglát egy embert aki ugyanúgy szorong, és észreveszi rajta ezt, akkor magabiztos lesz, próbálja erősnek mutatni magát. Bajkerülő, de ugyanakkor néha bajkereső, pl: nem mer kimenni az utcára, mert fél hogy belekötnek, de néha saját maga próbálja provokálni az embereket. Ha mást lát szenvedni akkor nem érdekli, az embereket is manipulálja.Nem bírja a stresszt, a legkisebb dolgokon is dühös lesz. A saját családja sem igazán érdekli, még őket is néha manipulálja. Ez mit jelenthet?

2020. szept. 17. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzelmi nyomorék+nárcisztikus. Gyenge aki más tiprásán keresztül erősödne meg.
2020. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És erre kap valami gyogyszert? Gondolom kellene szedni
2020. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, mivel szorong és csak akkor megy ki ha muszáj, szóval fél, próbálja eltitkolni és ezért viselkedik így. Mint az egoista, ő is azért mond olyanokat amilyeneket mert valahol százszor alsóbbrendűnek érzi magát, és úgymond a kisebbrendűség érzését akarja "eltakarni".

Szerintem egy szakember sokat segítene neki.

De ez csak az én meglátásom lehet rosszul gondolom.:)

2020. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!