Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A cigányok között miért van...

A cigányok között miért van olyan sok agresszív?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Mert ebben nő fel. Évszázadok óta próbálják pénzzel megoldani ezt a kérdést. Mindkét félnek van igaza, de megoldás a mai napig nem született. Neki rohadt nehéz kitörni, motivációja sincs mert ebbe nőtt fel, ez neki a természetes, a lakosság többi része meg nem tudja tolerálni a viselkedésüket, ami szintén érthető.

Ez csak az én véleményem, de biztosítani kéne nekik olyan munkahelyet ahol normális bérért dolgozhat, és eltarthatja a családját. A családi pótlékot ahhoz kötném amilyen mértékben ellátja a gyerekét. Nem adnék semmit addig amíg cserébe nem kapok valamit.


Lehet hülyeség de ami most megy csak tovább növeli az ellentéteket. Inkàbb motiválnám őket, és nem a közmunka programmal, mert én se dolgoznék havi párezerért napi 8 órát.

2020. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert kicsi kortól kezdve a kutya sem törődött velük! "Rideg tartásában" éltek..és azt látták,hallották, az örökös veszekedés, a sok probléma, nélkülözés. (Tisztelet a kivételnek)
2020. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
A vérvonal. Mint a szerbek, tele vannak genetikai hibákkal.
2020. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3.


Én is a genetikai okora gyanakodtam.

2020. szept. 27. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!