Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor mély álomból ébredek...

Amikor mély álomból ébredek fel, nem emlékszem a férjem nevére pár másodpercig. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ez az utóbbi néhány napban van, eddig 3x fordult elő kb. Amikor nagyon mélyen alszok, vagy nagyon fáradt vagyok. Mostanában sokat kellett dolgozni, de volt már így és akkor nem történt meg ez. Memóriámmal amúgy minden rendben és ha magamhoz térek, tudom a férjem nevét. De csak ez, mert rá gondolok először gondolom, amikor felriadok. Ez normálisnak mondható? Férjem nyugtatgat, hogy ez olyan, mint amikor nem tudod, hol vagy, csak nekem ő az első gondolatom.

2020. szept. 25. 05:24
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem mondható annak
2020. szept. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? :(
2020. szept. 25. 05:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Álom és ébrenlét közt létezik egészséges embernél is hallucináció vagy hirtelen zavarodottság.

Én nem aggódnék, ha utána normálisan mennek a dolgok tovább.

Valószínűleg stresszes ebben időszakod van, s az agy még nem tért magához teljesen, mikor felriadsz, vagy ébredsz.


Viszont, ha napközben is kihagy, akkor érdemes konzultálni a háziorvossal.

(De én nem gondolnám, hogy ez nagy baj előjele lenne)

2020. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En arra sem emlekszem, van-e ferjem. Olyan intenziven alszom, hogy peldaul masik hazba, lakasba kepzelem magam, de azert azonnal megismerek mindent, persze. Az alom az egy masik tudatallapot. Masodpercekrol irsz, nem arrol, hogy ugymaradtal. Van, aki meg ebredes utan tiz percig nyitott szemmel azt se tudja, mi merre.
2020. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam. Sosem történt még velem ilyen, ijesztő.
2020. szept. 25. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Hányadik férjed?
2020. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Első és remélem az utolsó is :D
2020. szept. 26. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Tíz év múlva írj már majd rám, hogy mi, és hogyan változott!

Addig pedig tojjál az egészre! Nem lehet mindenki egyforma!

Gondolj arra aki minden este más nő ágyában alszik el milyen szar helyzetben lenne! De arra is van orvosság! Mindenkit egyformán becézni!

Nyuszikám!

Lelkem!

Gyöngyvirágom!

Tubicám!

Gerlicém!

Napsugaram!

Van még ötletem! :)

2022. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!