Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáternek mennyire durva...

Pszichiáternek mennyire durva költségei vannak?

Figyelt kérdés

A pszichológus ijesztett meg még múltkor amikor felírta pár pszichiáter számát, és mondta hogy jobb lenne ha elmondanám a szüleimnek hogy mi a helyzet, mert egy diáknak igen megterhelő lenne egyedül finanszíroznia a kezeléseket. De a szüleim soha nem hittek a depresszióba mint mentális betegségben, bele se merek gondolni hogy reagálnának ha közölném velük hogy az vagyok.

Most félreraktam 30.000-et direkt erre, de most ha azt mondja a pszichiáter hogy alkalmanként 15, plusz tegyük fel a gyógyszerek, az úgy rengeteg lenne.

Szóval nem tudom hogy kalkuláljak, Győrbe keresnék fel doktort, valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?



2020. szept. 26. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 30 ezer nem elég a pszichológusnak a gyógyulásodig.

Pszichiáter árat nem tudok.

Tb-vel amúgy ingyenes.

2020. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

10-12-15 000 egy óra. ami inkább 45 perc. és - a probléma súlyosságától függően - hosszú évek..

tb ingyenes, addig, amig nem tudod megoldani a finanszírozást.

2020. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
A pszichológusod hülye már bocs. A pszichiátereknél ami drága az pont a pszichoterápia amihez egyébként a pszichológus jobban ért. Amúgy meg állami rendelésen minden ingyenes.
2020. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 ezret fizetek óránként.
2020. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!