Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns, nyugtató...

Antidepresszáns, nyugtató szedése esetén napközben lehet e orbáncfű vagy citromfű teát inni? Ezzel is csökkentve a szintetikus tabletta adagját.

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 21:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A lehető legkevesebbet tudom csak mindegyikből szedni. Magasabb dózis esetén szédülök, kába vagyok éjjel- nappal, ect....Viszont kellene egy kis ártalmatlan rásegítés az elviselhető közérzethez.
2020. okt. 3. 22:26
 12/14 anonim ***** válasza:

Az orbáncfűtől magában rosszul éreztem magam. Én azt tuti nem innám. Citromfüvet nyugodtan ihatsz de az halottnak a kenet. Viszont legalább finom. :)

Ami tényleg picit nyugtat az a herbária nyugtató teakeverék. Orbancfű nimcs benne lehet inni viszont pocsék íze van. Inkább sportolj az többet használ vagy igyál olyan teát ami jól esik az íze miatt.

2020. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem próbált olyat egy pszichiáter még 2009-ben, hogy a gyógyszer mellé kellett orbáncfű cseppeket szednem. Természetesen csökkentette a gyógyszer dózisát.

Egyébként nem használt sem ez, sem az önmagában, de ez más kérdés...

Szóval nem ördögtől való a gondolat, hogy gyógyszert kombináljunk növényi hatóanyaggal - hanem pszichiátertől, hehe. :)

2020. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szólj a dokinak és ad másik gyógyszert. Nekem a 4. vált csak be. A többitől rosszul voltam, vagy nem tudtam aludni...
2020. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!