Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Neha elkepzelem a fejemben,...

Neha elkepzelem a fejemben, hogy pszichologusokkal-pszichiaterekkel beszelek, akikhez sosem lesz penzem elmenni, ez normalis ?

Figyelt kérdés
Egyebkent kicsit segit, de neha sirok, hogy ez sosem tortenhet meg a valosagban, es nem szamithatok normalis segitsegre. Neha azt is elkepzelem, hogy elajulok, faj a hasam, lefekszem a foldre, es elkepzelem, hogy megvizsgalnak, meghallgatnak, megnyomkodjak a hasam stb, segitenek, bar errol szerintem le kene szokni, mert felek, hogy beteg leszek tole. Lehetek tole tenyleg beteg?
2020. szept. 30. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De ha sztk pszichiáterhez mész akkor van esélyed tbre pszichológushoz járni. Ez nagy könnyebbség anyagilag.

Vagy ha iskolás vagy, tudnak neked szerintem ott is segíteni ezügyben.

Fel a fejjel!

2020. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van TB támogatott pszichológus is.
2020. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen, úgy tudom HO is tud beutalót adni TBs pszichiáterhez.én így úgy járok, ráadásul ő pszichoterapeuta is szóval elsődlegesen terápiázunk, gyógyszert 1x írt fel amikor vizsgaidőszakban nem tudtam normálisan aludni. Kitartást, és ne add fel! :)
2020. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt megkerdezhetem hogy mi volt a válaszomban ami miatt le kellett pontozni? (előző vagyok)
2020. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!