Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem tud kigyógyulni a depresszióból és egész életében depressziós?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Alkati kérdés. Szeritem van olyan, akinek egyszerűen a része a depresszió. Pl. én.
2020. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan.

Például az öngyilkosok? Ha belegondolunk, örökké azok maradnak, és nem a semmiért tették, amit tettek.

2020. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Endogén depressziòsok. Ők alt. öngyilkosok is lesznek.😔
2020. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is depressziós vagyok, de én tudom az okát. Teljesen inkompetens vagyok a témában, de a depressziót azt nem egy vagy több tényező váltja ki? Elméletileg ha kezelve van a kiváltó ok, akkor megszűnik a depresszió is, nem?
2020. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Úgy születtem, hogy eleve bennem volt a depresszióra való hajlamosság. Emellett persze erős kiváltó okok is létrejöttek sajnos a családom részéről. Magyarán mondva lerombolták a lelkivilágomat, és ezt már nem lehet visszaépíteni. Sőt esélyem sincs rá.. De már beletörődtem. Én úgy fogok majd meghalni hogy semmi szépet nem éltem át. Gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
2020. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!