Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan ember akin segített...

Van olyan ember akin segített a pszichiátria?

Figyelt kérdés
Extrém esetek is jöhetnek, ismertek vagy van köztetek olyan akinek segített pszichológus/ pszichiáter és már semmi baja? Sry az írásomért kicsit bepiáltam.
2020. okt. 7. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyanokat ismerek akik azt mondják, hogy sokat segített nekik a tündérhegyi terápia.
2020. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rajtam tulajdonképpen segített. 16 éven keresztül éltem mindennapos szorongással (most vagyok 30), az önértékelésem 0 volt, minden kis dolgon stresszeltem, emberek között ali bírtam megmaradni, öngyilkosságot tervezgettem. Végül elmentem egy pszichiáterhez (magánrendelésre), aki adott antidepresszánst és ajánlott pszichológust, akihez 8 hónapig jártam terápiára. Úgy érzem 180 fokot fordult az életem, a problémáim 90 százalékát leküzdözzem, vannak még hiányosságaim, amiben fejlődnöm kell, de ezekkel még nem kezdtem el foglalkozni, egyelőre élvezem azt, ami most van. Mindezt idén februártól augusztusig értem el. Mondjuk az is hozzátartozik, hogy 110 százalékot veleadtam, mert nagyon ki akartam mászni abból az "életből". Az antidepresszánst szedem még, de ezzel úgy vagyok, mint a szemüveggel.
2020. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!