Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegeden jó pszichológust...

Szegeden jó pszichológust tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Felnőtt pszichológus, akár magán is szóba jöhet,elsődleges szempont, hogy kedves,empatikus legyen.

2020. okt. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is kell, mert hercegnő szindrómas vagyok.
2020. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En Joò-Horti Liviahoz jàrok! Nekem nagyon bevàllt! Előtte Kiss Jòzsefhez jartam szegeden,de ő csak a pénzre megy! Nem ajànlom senkinek! Igerget hogy 5-10 alkalom es jobban leszel, de ilyet egy jo pszichologus nem is mondhatna! Minden problmea egyedi! Csalòdas volt, es lekezelő volt, amikor sok paciense volt. Amikor nem mentek hozza, akkoreg ìrogatott, hogy menjek hozza terapiàra! Manipulatìv. Döbbenet. :(
2020. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De Gúti Kornelrol is sok jòt mondanak! Remelem tudtam segìteni! Sok sikert!
2020. okt. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves Válaszoló!


Szeretném megkérdezni, hogy Jóo-Horti Livánál mennyibe kerül egy konzultáció. Köszönöm!

2021. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Elnézést, most làttam csak hogy ìrtàl. Liviànàl 8.000ft/òra.
2021. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tefy0622 válasza:
Szia 5. Kérlek írj nekem e-mailben, szeretnék kérdezni a tapasztalataidról Liviánál, persze csak ha nem kellemetlen neked :) tefyasther@gmail.com
2022. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!