Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilossági gondolataim...

Öngyilossági gondolataim vannak, de nem akarom magam megőlni. Mit egyek?

Figyelt kérdés

Falun helyen élek, 23 éves vagyok.


Jelenleg nincs munkám (Pánikbeteg vagyok)


Jövedelmem nincsen, szülőkkel élek.


Viszont ahol élek faluba nem érzem jól magamat, Otthol se érzem jól magam. Mitévő legyek? Szeretnék egyedül lenni, egyedül élni, de nem tudom hogy miként induljak el. Nem bírom már ezt, állandóan az öngyilkosság kerülget. Nem akarom megőlni magam, de környezet változást szeretnék. Mit tegyek? Kérlek segítsetek, mert ebbe már beleőrülök.



23F



#változás #magány #környezet #Bele betegedés #Falu, háztartás,
2020. okt. 14. 16:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Mit tegyek* elírtam.
2020. okt. 14. 16:11
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Menj el orvoshoz először is. Ha ő felállít egy diagnózist miszerint te elismerten panik beteg vagy, akkor azzal már el tudsz járni orvos által javasolt kezelésekre. Ezekkel a kezelésekkel tudod kontrolálni a betegséget idővel, így el tudsz menni dolgozni, minden probléma nélkül. A munkából lesz pénzed így el tudsz költözni. Biztosan van kiút, különben egy pánik beteg se dolgozna a világon és nem tudna normális életet élni. És nem, nem az öngyilkosság a kiút. Azt felejtsd is el gyorsan.
2020. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!