Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az, hogy elképzelem,...

Mitől van az, hogy elképzelem,hogy valakivel beszélek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan szoktak. Ettol nem vagy beteg. Engem is sokszor rajta kap parom. Hogy egy beszelgetest folytatok “magammal”, persze en egy magamban elkepzelt szituacioban vagyok akkor, csak veletlen hangosan is kicsuszik a szamon amit az abrandjaimban mondanek. :D Vannak ilyen almodozo tipusu emberek.
2020. okt. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajaj. Nap végén komplett beszélgetésket rendezek a fejembe, hogy x y-al mit kellett volna mondanom, mi hangzik jobban az adott szituációban. Ez önfejlesztés is valahol, mivel a kommunikációs készségeid fejlődhetnek ezáltal. Emellett egyetemistaként a vizsgázást is el szoktam így játszani, és felteszem magamnak a random kérdéseket, ami eszembe jut. Mivel egyedül élek ezeket gyakran hangosan szoktam kimondva csinálni... Ettől senki sem beteg, kiszen tudom, hogy nincs rajtam kívül senki. Szinte mindenki ezt csinálja.
2020. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!