Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan pánikrohamom van,...

Állandóan pánikrohamom van, már itthon is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyanok írjanak, akik hasonló helyzetben vannak/voltak.

Reggel óta remegek. Mintha fáznék, de nem fázok, sőt, érzem, hogy forró vagyok. Mintha lázam lenne.

Mellkasomba mintha beszorult volna a levegő, de azért tudok lélegezni, csak szabályoznom kell, hogy ne nyeljek félre.

Vettem be 2 Rivotrilt fél 2-kor, de nem hatott. Azóta is remegek, néha szünetel 10-15 perceket, aztán újra idegrohamot kapok.


Pszichiáterhez nem megyek vissza, eddig sem tudott rajtam segíteni, inkább valami módszer kellene, hogy lenyugodjak. Zenét is hallgattam, de semmi...


18L


2020. okt. 16. 16:27
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Délelőtt másfél órán át sírtam, és nem tudom miért.
2020. okt. 16. 16:30
 2/44 anonim ***** válasza:
14%
Rivotrilt pánikrohamra? Hát te nagyon buta vagy.
2020. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Miért lenne buta? az orvosok erre mindig azt írják fel.
2020. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem éppen a leghatásosabb készítmény pánikrohamra. Az orvosok ezzel kezdik a kezelést Magyarországon?
2020. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Sik ismerősömnek van pánikrohama, testvéremnek is, és mindenkinek rivotril-t írt fel az orvos.
2020. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, nálunk főként epilepsziára írják fel. Nyilván én sok pánikrohamban szenvedő beteget nem ismerek, ezért nincs is releváns véleményem. Úgy gondolom, érdemes lenne meglátogatnod az orvost, ha kezelés ellenére sem javul az állapotod.
2020. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
6# Olyan sokszor mentem vissza az elmúlt 6 évben, hogy lassan már az orvosoknak kell nyugtatózniuk magukat, ha meglátnak...
2020. okt. 16. 16:43
 8/44 anonim ***** válasza:
Diagnosztizált a pánikrohamod? Mi van, ha nem pszichiátriai, hanem neurológiai probléma?
2020. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
8# Biztos, hogy nem. Van más agybajom is, és ahhoz köthetők a rohamok.
2020. okt. 16. 16:48
 10/44 anonim ***** válasza:
54%

Én azt szoktam csinálni, hogy elkezdem valami másra használni az eszemet, hogy ne a pánikrohamra gondoljak. Egy csomóféle kvízjáték és logikai játék van online, én ezt szoktam a leggyakrabban használni: [link]

Gyógyszert nem szedek, csak gyógynövényes készítményt néha, Nervenpflege a neve, drogériában kapható.

2020. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!