Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ingyenes pszichológiai...

Létezik ingyenes pszichológiai ellátás?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz (nem pszichiáterhez) szeretnék fordulni, viszont egyetemista vagyok, nincsen önálló jövedelmem és emiatt nem tudom kifizetni a - szerintem nagyon magas - óradíjakat. Az egyetemen van ingyenes pszichológiai tanácsadás, de jelenleg (gondolom a vírus miatt) nem elérhető. Nem tudom, hogy hova tudnék ezzel fordulni, vagy merre kellene körülnéznem.
2020. okt. 19. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahova tartozol, SZTK-s szakrendelésen nézd meg van -e (van ahol van pszichológus is TB-re). Egyébként találhatsz olyan pszichiátert is, aki pl. pszichoterapeuta is egyben és nem feltétlenül ír gyógyszert.
2020. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minden város rendelőintezeteben van pszichologus
2020. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor csak a lakhelyednek (~ lakcímkártya) megfelelő rendelésre mehetsz? Vagy más városban is ugyanúgy fogadnak?
2020. okt. 19. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel azt a varoset ahol fosulis vagy. ők tudnak érdemi valaszt adni.
2020. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahová tartozol körzetileg ott a pszihiátriai ambulancián biztosan tudnak neked erről információt adni.

Sajnos nálunk nincs erre lehetőség de az orvosom azt mondta nekem nincs rá szükségem mert nekem nem egy probléma az oka a pánikbetegségemnek hanem genetikai azaz örökletes.

2020. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!