Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék újra megtanulni...

Hogyan tudnék újra megtanulni nevetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt vettem észre magamon, hogy nem tudok nevetni. Ha valaki mond valami vicceset akkor csak mosolygok, de nem vagyok képes nevetni. (Kb. 2 éve tart) Ennek mi lehet az oka, valamint hogyan ,,tanulhatok" meg újra nevetni?

2020. okt. 23. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Attol mert mondjuk szomorú vagy még nem vagy depresszios.

Tortent valami trauma ami ezt kivalthatta?

Tudom sokam hulyesegnek tartjak de en sajat boromom tapasztaltam higy nem az: a helyes etkezes es vitamin bevitel (nem kapsszulakbil, etelekbol) sokat tud javitani a kozerzeten.

Ha esetleg serdulokorban vagy a hormonvaltozas is okozhat levertseget.

Ha van a kornyezetedben olyan ember akiben bizol es tudod hogy nem faszsagokat beszel beszelgess vele, lehet eleg ez is.

Sulyosabb esetben pszichologus felkeresese javasolt.

2020. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem akarom elbagatelizálni de egy kis szex kéne oda :S besavanyodtál
2020. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Köszönöm szépen az értékes hozzászólásodat.
2020. okt. 23. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
aki nem akarja hogy segítsenek rajta azon nem lehet segíteni.
2020. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se nagyon tudok. Néha igen, de akkor is egyedül, amikor látok valami furát.. De mások viccei nem.. Meg vannak ilyen napi képregények és nem értem ezeken valaki miért nevet. Lehet túl sok mindent láttam már.
2020. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baszki komolyan legalább a mentális egészség rovatban nem kéne privizgetni szexért.
2020. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Le írok két netes oldalt hátha segít mert sajnos én sem szoktam nevetni elfásult vagyok, de le írok még pár mondatot amit javaslok tartsd be.Tanulj meg mosolyogni! | Dundi Angyal

dundiangyal.cafeblog.hu › 2016/02/29

Translate this page

Feb 29, 2016 — Bár én azt hittem, hogy mosolygok, akik engem néztek, azok szerint ez semmi nem volt. ... hogyan lehet megtanulni mosolyogni (akkor is, ha nem úgy érzem). ... Címkék: buddha, cél, laugh, mosoly, nevetés, pozitív, siker ...

Missing: újra ‎viccet ‎mesélnek ‎oka?


Gúnyolódik, sérteget, majd közli, hogy nem értem a viccet ...

divany.hu › humor-es-agresszio

Translate this page

Nov 9, 2018 — Óriási erő rejlik abban, ha valaki időnként őszintén képes nevetni a gyarlóságain és az élet mérhetetlen ... Önleértékelő humor: én űzök viccet magamból, hogy mások ne bántsanak ... Az agresszív viccelődés megalázó lehet annak, akin élcelődnek. ... Ha rendszeresen ilyenkor jelentkezik, annak oka van.


Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. okt. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!