Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha mostanában elkezdtem félni...

Ha mostanában elkezdtem félni attól hogy elájulok nyilvános helyen akkor az pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Mondjuk elájulok a városban vagy bárhol, még sosem ájultam el életemben az a vicces. Szerintem túl sokat vagyok itthon nem nagyon megyek ki csak ha muszáj nem birom rávenni magam. De eddig ilyenek től nem féltem ha nagy nehezen ki mentem is.

2020. okt. 23. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez szorongás.
2020. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szorongás, vagy fóbia
2020. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szorongas, de fejlodhet panikka. A tulzott eroltetes sem jo, mert esetleg rossz elmenyeket szerzel es rogzodik. De az elkerules sem. Valahogy a ketto kozott. Esetleg, ha mas mellett jobban erzed magad, valakivel menj ide-oda, es emlekezz arra, hanyszor nem volt semmi gond.

Vegso esetre: kepzeld, en etteremben ajultam el, nagy felhajtas, szegyenkeztem. De valahogy jo volt azt is tudni, mi van a legrosszabb utan. Hideg viztol fekve jobban lettem. Es a felelmem elmult.

Na idaig nem jutsz el.

2020. okt. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!