Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek erős szoc. fobiaja es...

Akinek erős szoc. fobiaja es alvászavarai vannak, hogy fektetik be a pszichiátriára több hónapra?

Figyelt kérdés

Nyilván nem senki sem kap saját szobát, több emberrel kell osztozni, csoportterapiak vannak, amikre en képtelen lennék. Hiszen a többi betegnek nincs is titoktartási kötelezettsége, hogy beszéljek előttük bármiről?

Másrészt nekem az egyetlen boldogságom az alvás, mivel jelenleg nincs munkám, össze vissza alszom, azt is csak frontinnal, nem tudnám elviselni, ha minden reggel kelni kellene ugyanabban az időben. De sajnos egyszer muszáj lesz befeküdnöm, mert a gyógyszert sem sikerült beallitani... eddig két szaki is azt mondta, hogy be kellene feküdnöm az osztályra.


2020. okt. 25. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvosok és ápolók között leszel, beállítják a gyógyszereidet. Ha pánikrohamot kapsz, akkor kisétálod magadból a folyosón. Ha elájulsz, akkor felmosnak. A csoportos foglalkozásokon meg a betegtársakat nem érdekli, h te miről beszélsz.

Dohányzok, és kórházba kerültem. Kérdeztem, mikor és hol lehet cigizni. Nagyon nevetett a nővér ahogy mondta: sehol és semikor. Majd otthon 2 hónap múlva.

2020. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi én szintén a szociális fóbiám miatt nem tudok bemenni a drogelvonós rehabra. Egyedül meg úgy tűnik soha nem tudok leszokni. Ez a 22-es csapdája. Szerencsére elég rövid ez a földi élet...
2020. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichiátrián szabadott cigiznem, egésznap. :D
2020. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!