Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem merem...

Mit tegyek ha nem merem bevenni a xanaxot?

Figyelt kérdés

Az orvos szorongásra írt fel gyógyszert (xanax 0,25) de rettenetesen félek elkezdeni szedni. Járok terápiára de kevés azért írt fel. Annyira félek olyan sok rosszat olvastam az összes nyugtatórol hogy halált okozhatnak, függőség, tönkre megy az agyam stb én így nem merem beszedni de közben meg nagyon szorongok folyamatosan a meditáció nem segít. De annyira félek bevenni mintha valami méreg lenne. Mit tegyek?

18/l



2020. okt. 28. 18:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%
Huuu hát sok sok lelki oka van amiért nekem jó barátom ez a kis tic tac... De ha elmúlik akkor jó lesz. Ezt is embere válogatja. Nem kell ha mellettem van az az ember akit szeretek és biztonságban vagyok. Most ez nincs meg. Ha nem szedem nem tudok aludni, mert csak kattogok feleslegesen meg rémálmaim vannak. Ha szedem akkor alszok. Ha a szerelmem velem lenne repesnék
2020. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bevettem és nem történt semmi csak lenyugodtam 😊 valószínűleg a szorongás okozza a félelmet a szedésétől
2020. okt. 28. 22:40
 23/30 anonim ***** válasza:
Azért, kíváncsi lennék, hogy erős pánikroham esetén mi mást tudnék tenni, mint bevenni egy szem gyógyszert? Nagyon szívesen elfelejteném de sajnos nem ilyen egyszerű.
2020. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Napi 75mg ot szedek es semmi bajom tole . Termeszetesen antidepresszans mellett hogy a depressziot az elnyomja
2020. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Utolsó.. 0.75 mg nem?
2020. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

21

Dehogynem, például már azt sem tudod, hogy mit írsz le...

75 mg xanax után már nem nagyon irogatnál itt nekünk, hanem bealudnál szépen örökre. Végstádiumos betegeket nagyobb adag nyugtatóval át lehet küldeni a másvilágra. Ezt orvos mondta és alkalmazzák is.

2020. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75 mg egy doboz 1 mg-os xanaxban nincs. Valahinnan hiányzik egy pont.
2020. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
3 mg Frontinnal alszok 👍👍👍 eddig még felébredtem
2020. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Lemaradt bár igen a 75 mg nem lesz jó
2020. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

28

3 mg az nem 75 mg!

2020. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!