Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érinkeztem Covidossal aki...

Érinkeztem Covidossal aki mostmár nagyon beteg.Hogyan győzzem le a félelmet ami uralkodik rajtam?

Figyelt kérdés

3 gyermekkel vagyok itthon.Tünetünk nincs.

De szószerint rettegek már már kezelni alig tudom.Attól tartok ha bebizonyosodik,hogy elkaptuk nem fogom tudni kezelni a halálfélelmet.

Vasárnap látogattuk meg őket. Ma már egyre rosszabul vannak köztük gyerekek is fekszenek lázasak végtagfájdalmuk van.


2020. okt. 29. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Uhh...🐑
2020. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megnézed, hogy hányan haltak meg eddig a saját korosztályodból, és tudatosítod magadban, hogy nem vagy veszélyeztetett.
2020. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyira betegek, amilyenek még soha nem voltak életükben? Rosszabb, mint az influenza? Mert, ha igen, akkor nem tudok rá mit mondani... Ha nem rosszabb, akkor meg gondolj arra, hogy az influenzába is bele lehet halni, attól mégsem rettegsz. Vagy igen?
2020. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos itt az eredménye a média félelemkeltésének :(
2020. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megjegyezném, hogy nekem pár éve influenzától is volt 39.6 a lázam, végtagfájdalmam is volt, és még itt vagyok.
2020. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Együttérzek veled. Én is átmentem ezen ami addig fajult hogy hőemelkedésem is lett és majdnem elájultam. De csak pszichésen produkáltam az egészet, nem kaptam el. Egyébként megnyugodhatsz a legtőbb embernél 3-4 nap után jelentkeznek a tünetek. Ma mar csütörtök van.
2020. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!