Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt veletek első...

Mi történt veletek első alkalommal a pszichiáternél?

Figyelt kérdés
Hogy kerültetek hozzá, mi lett a diagnózis, mennyire gyakran írnak gyógyszert, adnak-e igazolást pl. iskolából hiányzáskor? Mikor mertetek neki mindent elmondani, bízni benne? Magán vagy tbs volt? Milyen gyakran kell menni?
2020. okt. 31. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

2nél voltam. 1. Kb.5oerc sem volt. Szorongás miatt voltam. Nem érdeklte mit beszélek a 3. Mondatom után írta a nyugtatót. 3 hét múlva mivel nem bírtam szedni az alacsony vérnyomásom miatt írta az antidepit. Otthagytam.

2. Kitöltetett egy csomó tesztet. Aztán kb. 20 percet beszélgettünk. Elmondta mekkora a baj, látványosan lesajnált, felírt antidepit meg nyugtatót majd megjósolta ha nem szedem fel sem fogok tudni kelni az ágyból. Ezt is otthagytam azonnal. Sajnáljon valaki mást. Amúgy ptsd volt a diagnózis és azóta is ki tusok kelni az ágyból. Bár túl nagy kedvem nincs hozzá.

2020. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Zárt osztályra kerültem öngyilkossági kísérlet miatt.Nem bíztam a pszichiáteremben. Sem senkiben az osztályon. Kaptam gyógyszert depresszióra és szorongásra. 2 hét utân engedtek haza, egy évig jártam még vissza. Aztán a késöbbiekben jártam még pszichiátereknél, pszichológusoknál. De a fent írtam volt az első alkalom.
2020. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zárt osztály 2 hét, zombi állapot .
2020. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én végig sírtam, de utána jobb volt. Már az elején mindent elmertem mondani.

Rekurrens depresszió. Havonta megyek, ill kapok receptet.

2020. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!