Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholfogyasztás után fél...

Alkoholfogyasztás után fél nappal miért lesz mocskosul jó kedvem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, estefele kicsit bepiálok. 23 óra után lefekszem aludni. Reggel olyan jó kedvem van, hogy meghülyülök. Rám jön a röhögőgörcs, össze-vissza beszélek, mint egy óvodás.


Persze, ha iszom, akkor is jó a kedvem, sőt, akkor a legjobb, de annak van magyarázata. Erre nem igazán létezik jó érv...


Viszont, amikor reggel iszok, estére úgyszintén megkergülök. Olyan vagyok, mint egy elmebeteg, aki nem tudja, min nevet. Egyszerűen újra gyerek leszek, aki mindenről elkezd mesélni, mindennek örül.


Ha nem iszom, akkor ez a jelenség nem létezik.

Nem érzem az alkoholt estére, amikor reggel iszom, és ez fordítva is igaz. A jókedv akkor is elő jön, ha alkoholizálok, de délutánra mégis teljesen eltűnik, holott akkor még jobban a szervezetemben van, mint este, amikor megbolondulok.

És akkor vagyok a legvidámabb estére, amikor reggel piálok.


Mitől lehet?


2020. nov. 2. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol boldogság hormonokat szabadít fel. Ez a normális
2020. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De pont este jön ki rajtam?

Fél nappal később?

2020. nov. 2. 12:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!