Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik,hogy egyedül kilábalta...

Létezik,hogy egyedül kilábaltam a betegségemből?

Figyelt kérdés
Bulémiás voltam egy ideje kórházban is voltam vele miután kijöttem a kórházból egy darabig nem hánytattam magamat, utána újra elkezdtem mindennaposan hánytatni magamat. Viszont mostanában nem hánytatom magam egy jó ideje mivel rájöttem,hogy tönkre is mehetek benne. Van akaraterőm és nem is tudom mióta,hogy nem hánytatom magam de egy jó ideje biztos. Létezik,hogy egyedül kitudtam lábalni a betegségemből? Bár félek,hogy mégegyszer visszafog térni de igyekszem erőt venni magamon és bent tartani az ételt.
2020. nov. 3. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő telt el? Az anorexia/bulémia váltogathatják egymást, ha nem eszel, és azért nem hánysz nem vagy előrébb. Kórház után is pszichológusra lenne szükséged!
2020. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen. Ha beláttad, hogy nem leszel tőle szebb, sőt, kifejezetten tönkretesz egészségügyileg, ami a külsődre is hatással van, ne adj isten, még elkezdted megbecsülni is magad, akkor nem lehetetlen. Maradjon is így!

Annyira nem vagyok képben az étkezési zavarokkal, de ha igaz, amit a 2-es írt, akkor azért figyelj arra, hogy egyél rendesen, egészségesen.

Én drukkolok, hogy ez legyen az ilyen jellegű problémáid vége, ha ez számít bármit is :)

2020. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A depressziónál gyakori, hogy hullámzik. Nem tudom, hogy a bulimiára is igaz-e. De azért legyél rá fölkészülve, hogy jöhet még hullámvölgy. Ettől még örülhetsz, hogy most sikerült kilábalnod :-)
2020. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!