Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep-re szabad alkoholt inni?

Lamolep-re szabad alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Mától kezdtem el szedni (bipoláris zavarra), 2 nap múlva ivós programom lenne, nem tudom, hogy ihatok-e rá. Vagy így 3 nap után még nem számít?

2020. nov. 5. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit ír a tájékoztató/mit mond a pszichiátered,aki felírta?
2020. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmit. A betegtájékoztatóban sincs szó róla egyáltalán, meg a pszichiáter se mondott semmit, én meg elfelejtettem megkérdezni.
2020. nov. 5. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Tekintettel arra,hogy ez elég komoly cucc,nem innék rá addig,míg meg nem kérdezem a kezelőorvosomat. Akár csak telefonon is.
2020. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. :/ Lehet, hogy akkor addig nem kezdem el szedni (ma még nem vettem be, este akartam), majd csak utána. Azért elég ciki lenne elájulni csak úgy. xd
2020. nov. 5. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendben,az lesz a biztos. És amint lehet, kerdezz rá.
2020. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

"elfelejtettem megkérdezni"


Itt miért nem felejtetted el megkérdezni? Ezekre csak te tudod a válaszokat,csak kiemelkedett az egyik válszodnál.

Egyszerűen csak annyit írok,hogy egyik pszichátriai szerre sem szabad inni se előtte se utána.

Mivel hozzáértő vagyok a témához,honnan gondolod,hogy elájulással megúszod?1000-ből te lennél az egyetlen kivétel.

Sajnos a légzésbénulás a legesélyesebb és ennyi volt.

Plusz, gyanítom,hogy a lamolep mellett más gyógyszert is kell szedned mert a lamolep kiegészítő gyógyszerként alkalmazandó.

A 2 vagy annál több pszichátriai gyógyszer kölcsönhatásban vannak így végképp tilos az alkohol.

Ha van egyéni felelősségtudatod akkor nincs gond, én az életet választottam,téged is erre bíztatlak.

2020. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én tényleg csak ájulásra gondoltam, mert második napja szedném csak a gyógyszert és csak egy db 25 mg-osat, ezért gondoltam, hogy durvább úgyse történne.

Rivotrilt kaptam még mellé, de azt csak akkor kell szednem, ha mélyen vagyok. Most épp hipomán epizód van, ezért még ahhoz se nyúltam hozzá.

De ma este iszok, egy darab gyógyszert se vettem mgé be, egyikből se. Majd holnaptól elkezdem szedni a lamolepet.

2020. nov. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!