Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavar valakinél?

Alvászavar valakinél?

Figyelt kérdés
Pár hónapja történt meg először. Azóta már kétszer megismétlődött, hogy fáradtnak érzem magam, lefekszem, és abban a pillanatban, hogy elaludnák, elkezd egy fura bizsergő érzés lenni a testemben ami felriaszt. Emellett kicsit olyan mintha meg is szédülnék közben, mint amikor egy magas helyről lenézel és egy pillanatra megszédülsz. Utána azonnal el is múlik, és amint elaludnák, ismét. Órákon át képes ébren tartani. Valaki élt már át hasonlót? Van tippetek mi lehet ez?

2020. nov. 7. 05:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szokott hasonló lenni.. de én pánikbeteg vagyok :D valszleg nekem emiatt van.. eleg bosszantó mondjuk... Elég sokáig ébrentart engem is, de amikor elèg àlmos leszek általában elalszom.
2020. nov. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én a bezártságot és a magasságot nem bírom, ez vajom számít? :D
2020. nov. 7. 05:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen pánikbetegséged van?
2020. nov. 7. 06:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok szakember így erről nem szeretnék semmit mondani, hogy mi minek számít! :) hát.. agórafóbiás leginkább :D meg nonstop szorongok mindenen is.. :D szóval nálam nem meglepő az ilyen :D a Te eseted nem ismerem így csak egy tippként írtam, hogy nálam pld nagy eséllyel ezért van :D
2020. nov. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mulder és Scully szolgálatban.
2020. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy aktuális e még a kérdésed vagy azóta ez megoldódott. Nálam is ugyanez van. Ahogy épp elaludnék jön egy ilyen belső feszítő érzés és utána azonnal felriaszt. És ez így megy hajnalig, amikor is valahogy átesek ezen. Találtál rá megoldást?
2022. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia. Szerintem csak egy stresszes korszakom mellékhatása volt. Megpróbáltam nyugodtabban viselni a hétköznapi gondokat, és lefekvés előtt kamilla teát iszom. Úgy ment túl szerencsére, hogy fel sem tűnt sokáig :)
2022. ápr. 3. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én multivitamint kezdtem el szedni és sokkal jobban vagyok. Amúgy nekem is volt egy nagyon erős stresszes időszakom. Szerintem az hozta ezt elő.
2022. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!