Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevehetek egy Xanaxot anélkül...

Bevehetek egy Xanaxot anélkül hogy ráfüggenék?

Figyelt kérdés

Nagyon ok negatívat olvastam róla, ezért elbizonytalanodtam.

Nem gondoltam volna, hogy baj lehet belőle de riasztó dolgokat olvastam.

Szombaton temetés lesz, félek tőle, félek az érzéseimtől, nem akarom őket teljesen megélni, ezért gondoltam, hogy aznap beveszek egyet.



2020. nov. 12. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem leszel függő.
2020. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Persze hogy bevehetsz. Attól hogy egyszer iszol nem vagy alkoholista, attól hogy elszívsz egy cigit még nem dohányzó, attól hogy festesz egy képet még nem vagy festő. De ha megölsz valakit... Nah akkor biztos gyilkos vagy:)
2020. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy szemtől nem lesz semmi bajod.


Bár semmi közöm és szíved joga, de a temetések sokszor pont hogy segítenek lelkileg mert a szeretteinktől méltósággal, a szertartáson keresztül elbúcsúzunk. Nagyon sok embernek jelent ez megnyugvást.


Sok lelki erőt kívánok neked!

2020. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egész életemben ettől a temetéstől féltem, és most szembe kell néznem vele, félelmetes.

2020. nov. 12. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit azért tanácsolnék, h ne a temetés napján próbáld ki a hatását. Lehet, h elalszol állva, vagy szédülni fogsz. Szóval érdemes előtte pár nappal kitapasztalni a hatást. 1.5, vagy 2 szemtől sem leszel függő.
2020. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne akkor vedd be először mert lehet szédülni fogsz. A függőség meg ennyitől nem, de pár hét folyamatos szedés után kialakul.
2020. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igyál rá egy kicsit, sokat segít.
2020. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább igyál meg egy sört ne azt a mérget vedd be.
2020. nov. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!