Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 mg frontin halalos?

3 mg frontin halalos?

Figyelt kérdés

Pszihiaterem szerint aludhatok 3 mg frontinnal.

Azt mondta nem veszelyes.

Alvaszavarom van.

Segítsegetek szeretnem kerni.



2020. nov. 12. 19:45
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Insomnia a neve.

Senki nem hitte el, csak a pszihiaterem, meg a szüleim.

2020. nov. 12. 21:49
 12/32 anonim ***** válasza:
71%
Én sem hiszem el. Az insomnia nem azt jelenti, hogy nem alszik egy percet sem. 59 napra egy insomniás sem képes, kb 15 nap már halálos.
2020. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Olvass utana :)
2020. nov. 12. 23:05
 14/32 anonim ***** válasza:
20%
Bocs de kamuzol. Először is alváshoz soha a büdös életben nem írnak neked alprazolamot. Az antidepresszáns, nem altató. Kitaláltál magadnak egy dózist és itt próbálod "jóváhagyatni". Másodszor nyilván ha nem haltál meg 6mg-tòl,pontosan tudod, hogy háromtòl sem fogsz. Harmadszor, ha valaki, akkor én gyakorló insomniás vagyok...59 napot álmodtál magadnak..? Ahogy előttem írták az insomnia nem ilyen..ja van, hogy 1-2 napot nem alszok, aztán elalszok 11kor és felébredek egykor majd fent vagyok 5ig, utána alszok 6ig és így tovább évekig. Gyanítom neked úgy írják fel ezt a gyógyszert, hogy nem is láttak előtte és már réges rég függő vagy. Ahogy szintén előttem nagyon jól mondták, ez már nem is fog segíteni. Ha este beveszel egy marékkal, ugyanúgy kiürül. Ha már mérgezed magad tartsd éjjel az ágyad mellett és minden ébredéskor vegyél be. De mint mondtam ezt neked senki nem erre írta fel és amint leteszed, na abba halsz bele mert valszeg tolod te éjjel nappal. Alváshoz használj inkább zolpidemet. De most ezzel azt értem el nálad, rutinos függőnél, hogy ezt IS beszerzed...GRAT
2020. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ne próbáld mar meg a baromságot terjeszteni. A xanax nem antidepresszáns... te gyógyszerész. Ha valamihez síkhülye vagy, azzal kapcsolatban ne okoskodj.
2020. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg változtat a lényegen..? Szerinted orvos irt neki 3 mg.t csucsukázni miután kemény 6 mg.vel próbált öngyilkos lenni..? (Amúgy az is egy vicc. Egészséges ember 6 mg.től alszik egy jót aztán felröhög) ez is többre ment volna egy tompa tárggyal ha sikerül agyonverni magát.

De magam is úgy látom alukál a Gyöngyös...

2020. nov. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%
Én 7mg xanaxal alszom minden nap. Ez egy igazi függőség számomra. 3mg-tól nem fogsz meghalni, de szerintem ezt az orvos talán megemlítette. Talán azt is, hogy a dependencia és az abúzus mit jelent az alprazolam területén.
2020. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ha mar hozza van szokva a szervezeted akkor nem hinnem.

Nekem volt sajnos egy korszakom, mikor 0,5-osbol vettem be kb 5-6ot(lehet tobbet is) es semmi bajom nem volt.

Vagyis jo almos voltam meg faradt(nappal volt , nem ejszaka), de nem volt se rohamom se semmim.


Olvastam egy masik posztnal hogy valaki kb 30-at vett be es attol lett nagyon rosszul(bar nem csodalkozomxd)

2020. nov. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindegy te abnormális véglény, mert annyira síkhülye senki nem lehet, hogy a xanaxot antidepinek hívja. 🤦🏼‍♀️ Mondtam mar, ne nyilatkozz, ha hülye vagy.
2020. nov. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
59 napig nem aludtál? És most a másvilágról írsz? :) Olvasd el Bérczesi Róbert én meg az ének c.könyvét. megtudhatod belőle hova vezet a frontin fogyasztás.
2020. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!