Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyen gyógyszer?

Létezik ilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan gyógyszer vagy hatóanyag, amihez recept nélkül hozzá lehet jutni és tulajdonképpen kicsit belassít, “megakadályozza” hogy a gondolataidba ess. Kb ilyen antidepresszánsra gondolok szerintem, de nem vagyok biztos.


A célom az lenne, hogy lecsillapítsam/megállítsam a gondolataimat, amikor egy bizonyos hangulatba kerülök.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 15. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Recept nélküli gyógyszer nincs, de pl konyak+ sör kombóval ez simán elérhető, és komolyan mondom. És pár ezer éve ismertek a relaxációs, meditációs, jóga gyakorlatok is, amik ugyanezt hozzák. De ezeket gyakorolni kell, és időbe telik elérni a kívánt hatást.
2020. nov. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi kellene, ami gyorsan hat.
2020. nov. 15. 06:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fent említett konyak-sör gyorsan hat.
2020. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj anti depit nem találsz ilyet. Ebay.en tudsz venni úgynevezett Sleep Aid pills.t. Ennek eredetileg a hatóanyaga antihisztamin jellegű,tehát mint tudjuk allergiára való, de szintén tudjuk, hogy az álmosìt. Ergo csináltak belőle külföldön egy altató szerű,feszkò oldó cuccot. Próbáltam, mondjuk ha nem 1 hanem 2-3-4 et veszel be még másnap is csak a nyálad csorog. Lelassit kutya mòd, mondjuk nagyon vezetni meg munkát végezni mellette nem fogsz,de ha a cél a lassùság na az meglesz.
2020. nov. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát

Végülis a lassúság a cél

Fejben legalábbis. Le akarom csillapítani a gondolataimat

2020. nov. 15. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Rivotril sörrel.
2020. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bevettem 10db fájdalomcsillapítót

Hátha kiváltja a hatást amit szeretnék

2020. nov. 15. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapítókat ne szedd, nem fog lenyugtatni semennyire 100 db sem.. a májad és a gyomrod viszont kicsinálja. Ha depressziós vagy menj el egy pszihiáterhez, az ír fel rögtön valami nyugtatót meg antidepit. Kipróbálhatod a valeriana relaxot is, 2 db-nak talán van valami hatása, ha ráiszol egy sört úgy tuti.
2020. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit csinaltal ??!!!!!
2020. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amfetamint jó lehet.

De csak ha folyton elkalandoznak a gondolataid.

(ADHD-ra)

2020. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!