Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 30 éves nő vagyok, és II....

30 éves nő vagyok, és II. világháborús dolgokkal foglalkozom hobbi szinten. Ha pszichológushoz kell mennem, akkor beleköthet ezekbe a dolgokba, vagy mindenkinek magánügye mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiú barátom van, aki hozzám hasonlóan ennek a kornak a gyűjtői, újrajátszói. Egyik sem keresi a bajt, nem állnak ki az utcára hujjogatni, ahogy én sem. Egyszerűen rengeteg könyvem van, fotók katonákról,és családi darabok, mert az anyai nagyapám is katona volt abban az időben, német oldalon.( Félig én is német vagyok) Természetesen szoktam megosztani ezzel kapcsolatos tartalmakat, fotókat, esküvői képeket, és ilyen dokumentumokat. Ha egy orvos megnézi esetleg a nevem alapján a közösségi oldalamat, ebből akár kreálhat olyan dolgokat is,hogy rasszista vagyok vagy hasonlók? Ez az érdeklődésem már 12 évesen kezdődött, és az iskolában is felfigyelt rá a töritanárom,( hatalmas 5-öst kaptam) amikor április 1-én órát tarthattam helyette. Tehát az a fő kérdés, hogy mennyire befolyásolja egy pszichológus/ pszichiáter rólam alkotott véleményét, ha megtudja mivel foglalkozom a szabadidőmben?
2020. nov. 15. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem betegség. Ha normális a pszchiáter vagy pszichológus, akkor ő is így gondolja.
2020. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichiatar nem primitiv eloiteletes ember, mint Marika a szomszedbol. Regen rossz, ha a felszin felszinebol vonna le kovetkezteteseket.
2020. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológust az érdekli, mit gondolsz, mit érzel, miért van szükséged rá, hogy tud segíteni, hogy ne legyen rá szükséged. Belekötni nem fog semmibe, és titoktartási kötelezettsége is van - beszélj előtte nyíltan.
2020. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
A "nem vagyok rasszista csak azért, mert nagyon érdekel a Második Világháború német oldala" feliratú pólóm rengeteg kérdést vet fel, amit a pólóm már eleve megválaszol.
2020. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
:)
2020. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!