Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gátlásokat, traumákat, depress...

Gátlásokat, traumákat, depressziót és munkamániát lehet hipnoterápiával gyógyítani? Hogyan találjak jó szakembert?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves srác vagyok. Igazából feleslegesnek tartom itt leírni a dolgokat, hisz úgyse lehet elég részletesen kifejteni, akit érdekelne mégis, itt jobban leírtam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Szóval a régi traumákból eredő gátlások, csökkent önértékelés, szoc. fóbia, szexuális elfojtások és depresszió, ezeket most már tényleg le akarom küzdeni. Anno egy rakat pénzt ráköltöttem magánpszichológusra, de semmi nem lett. Most megint összeszedtem egy kis pénzt erre a célra, de most mást akarok kipróbálni. A hipnózis az, amiben még hinni tudok (mások beszámolói alapján).


Van-e esetleg ötletetek, mi alapján keressek szakembert? Ha esetleg bárki használta a hipnoterápiát hasonló célokra, örömmel meghallgatnm a tapasztalatokat.


Előre is köszönöm, aki bármi hasznos információval tud szolgálni, hogy továbbléphessek.



2020. nov. 22. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hipnózisban alkalmazott eljárások, és módszerek alkalmasak a gyógyításra (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni)
2020. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnátok tanácsot adni, milyen tényezőket vegyek figyelembe, mikor szakembert keresek?


Sajnos még nincs tapasztalatom, így érdekelne, ki mit tanácsol, mi alapján válasszak hipnotizőrt.

2020. nov. 26. 11:32
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy olvasod-e, de nem javasolnám a hipnózist. Nangyon veszélyes és ne ezzel a módszerrel oldjad a gátlásaidat. Pont ezért veszélyes, mert befolyásolni lehet egy emberi lényt, oldani a gátlásait, rávenni valamire. Nincs olyan, amiért megérné bevállalni.
nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!