Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez?? Mi lehet velem?

Mitől lehet ez?? Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Minden este ütöm magam alvás alatt, marom az arcom stb.. Minden nap nagyon fáradt vagyok, alig bírok reggel fel kelni, ingerlékenység vagyok. Türelmetlen is, napi szinten fáj a fejem. Sorolhatnám.
2020. nov. 26. 09:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyik pillanatban tök jó kedvem van, rá nem sokra semmi. Nem érdekel semmi, senki. Szinte élet kedvem sincs. Nem akarok senkivel beszélni, csak úgy rám jön a sírás. De nem tudom meg mondani miért.(nem vagyok sírós fajta) de most kerül fordul igen. És csak úgy a semmiből
2020. nov. 26. 11:32
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz... ez komoly probléma!!
2020. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma rá vettem magam nagy nehezen, és be mentem a házi orvoshoz aki tovább küld az ideg gondozóba... Nem tudom mire számítsak, minek kell oda mennem. Mit csinálnak ott?
2020. nov. 27. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegeket gondoznak
2020. dec. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!