Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak nekem van terhemre az...

Csak nekem van terhemre az életem?

Figyelt kérdés
Óriási tehernek érzem, hogy élnem kell. Folyton fáradt vagyok, kimerült. Ráadásul szánalmas és nyomorult vagyok. Reggel nincs kedvem felkelni, semmi kedvem nincs élni.

2020. dec. 6. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Nekem is terhemre van az életem.
Nincs terhemre az életem.
Tele vagyok energiával és életkedvvel.
Csak kényszerből élek.
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel.
2020. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Évek óta reménykedek, hogy ez csak egy átmeneti állapot, aminek egyszer vége lesz, de hónapról hónapra csak rosszabb. Semmi nem segít. Senki nem tud.
2020. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szánalmas nyomorult főleg a szegénységre értetem. Nyilván jó anyagiakkal sok problémát meg lehetne oldani. De így az ember csak szenved. Én nem csak szegény hanem elmebetegek közé születtem. Többszörös csapás ez. Nem csoda hogy kimerült vagyok. 35 éve csak negatív hatások érnek, és csak a stressz. Pontosan úgy ahogy te is írtad. Ugyanazt érzem és tudom is. Senki sem tud segíteni, és ha meg tudna akkor nem akar. Ez a sorsunk és ennyi.
2020. dec. 6. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben volt pénzem, de az sem segített. Volt esélyem boldognak lenni, de nem ment. Most meg már nincs is. Nem tudom, hogy lehetne vége, egyszerűen nem tudok rájönni és nagyon fáradok. Utálom az egészet.
2020. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ilyenek akik csak a keserűséget ismerik, képtelenek a boldogságra. Ennyi szorongás után az ember nem mer és nem is tud boldog lenni. Mert a gátlások és a blokkok örökre belénk ivódnak. És nyilván a teljes mélységből nem tudnánk csak úgy átélni a boldogságot, mert akkora távolság van a két lelki állapot között.
2020. dec. 6. 22:21
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Nincs semmi kedvem az okoskodásodhoz. Húzzál anyádba!
2020. dec. 6. 22:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!