Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az, ami miatt tovább...

Mi az, ami miatt tovább küzdenél, ha...?

Figyelt kérdés
...ha nincs célod, nem vagy boldog, nincs párkapcsolatod, nincs gyereked, élsz, mint egy robot, semmire nincs időd, főleg nem arra, amit szeretsz csinálni, és kilátásban sincs, hogy bármikor jobb lesz?
2020. dec. 7. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, hogy legyen.
2020. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ellentmondás: ha nincs gyereked és nincs párkapcsolatod, akkor mitől nincs időd? Nincs kilátásban semmi? Mert? Nem tudsz tanulni, tanfolyamot elvégezni, a rossz embereket elkerülni? Ez mind csak rajtad múlik. Senki nem fog boldog lenni helyetted. És most jönnek a lepontozók, mert szerintük a buksi simogatás megoldás, majd biztos minden rendbe jön. Nem fog, ha nem teszel érte.
2020. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Azért nincs időm, mert tanulok, amit amúgy utálok, és már teljesen kiégtem benne. Váltani nem tudok, mert nincs hozzá megfelelő anyagi hátterem, és mivel célom sincsen, nem tudom, hogy hova váltsak.

2020. dec. 7. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerezz párt! Ha nem leszel magányos, akkor a világ megszépül. Tudom, elvárásaid vannak, de a pároddal ne tervezz közös temetést, csak legyél el vele. Aztán kiderül, működik-e. Ne utasíts el valakit előre, mert csak.
2020. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ekkor kezdenék teljesen új életet, új célokkal. Nincs már hová hátrálni, ennél már csak jobb lehet.
2020. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyedül önmagamért nincs olyan amiért azt érzem h érdemes lenne küzdeni

ha lenne párkapcsolatom - és valaki akit szeretek - akkor miatta azt érzem küzdenék


önmagam végett viszont nem találtam elég akaraterőt

viszont mivel ilyen vagyok és semmit nem teszek - tuti nem jön össze újabb párkapcsolat sem


szóval az időre játszok.., és reménykedem benne hogy csak úgy vége lesz


mert évek munkája lenne nekem innen felépíteni azt az életet amit szeretnék élni

viszont ez túl nehéz - ezért inkább nem csinálok semmit

2020. dec. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!