Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nincs kedvem élni?

Mit tegyek ha nincs kedvem élni?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi,nincs motivációm semmihez.nem akarok emberek közzé menni.nemkell jó kocsi, jó csaj vagy akár sok pénz ezzek nem érdekelnek és úgy egyébként az élet maga sem! Mi értelme bárminek is ha végül úgy is meghalunk és nem lesz jelentősége a létezésünknek! Értelmetlennek lattom az egész világot.
2020. dec. 15. 02:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
kezdj el wowozni, shadowlands most jött úgyis nemrég
2020. dec. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aza baj hogy nem érdekel mert nem kött le
2020. dec. 15. 02:44
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

depressziós vagy, kezdj el valamit edzeni, attól elmúlik (nem kell durván, eleinte napi 10 perc testmozgás elég) [link]

[link]

2020. dec. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Barbell Deadlift ***** válasza:
59%

Tűzz ki magadnak apró célokat. Természetesen olyan témában, ami valamennyire érdekel. Pl tanulj minden nap 5 új szót a kedvenc nyelveden. Csinálj valami sporttevékenységet, amit szeretsz. Rajzolj, próbáld a papírra vetni az érzéseidet. Olvass vicceket.

Szerintem mindenkinek van az életében olyan periódus, mint amit most átélsz. Esetleg elmehetsz szakemberhez, aki segíthet neked. Mit veszíthetsz? Úgyis mindegy, nem? Akkor egy próbát nem megér?

2020. dec. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

biztatásul annyit, hogy szar ügy...én is voltam így, aztán valahogy jött egy csaj..ő látta, hogy a pasi reménytelen...úgy kezelt, mint egy megoldandó kihívást..


Megoldotta...sosem felejtem el.

2020. dec. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Angel3000 ***** válasza:
27%
Szia! Hát, ha Te igy gondolog, mièrt nem jelentkezel Lelkèsznek, egy szèp hivatás, segiteni az embereken! Pont az ilyen szemlèletû emberek valók erre a pàlyára. Se kocsi, se nô, sem pènz, - ideális lennèl Káplárnak. Minden jót!
2020. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is az edzést javaslom. Legjobb lenne, ha egy jó kis csapathoz beilleszkednél, és egy idő után lenne kedved menni közéjük. Pár év, vagy akár hónap múlva ez lesz az életed.
2020. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Önkéntes munkát szívesen végeznék ,csak nem vagyok jártas ebben annyira hogy hol lehet jelentkezni ilyennek..
2020. dec. 23. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasonlokepp vagyok csak par betegseg kinoz pluszba en ugyvagyok vele ha nem elhetek egeszsegesen akkor minek betegeskedjek vegetaljak ugyis megdoglok elobb utobb
2020. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 a lelkész pont hogy lelki támaszt kell hogy nyújtson a gyülekezetének, erre akkor alkalmas, ha ő is rendben van lelkileg.
2020. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!