Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Derealizáció okozhat olyan...

Derealizáció okozhat olyan érzést, mintha nagyon gyorsan telne az idő?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok. Pár hete itthon vagyok, mert sajnos nincs jelenleg munkám a vírushelyzet miatt. Azóta állandóan fáradt vagyok, alig van kedvem bármihez és 3 napja úgy érzem, mintha gyorsabban telnének az órák. Tudom, hogy alapból mindenkinek gyorsan telik, főleg minél idősebb, de én eddig nem éreztem ilyen feltűnően, pedig alig csinálok valamit. Akinek volt derealizációja, vagy szokott lenni, érzett már ilyet azon belül?

#pánikbetegség #derealizáció #Gyorsan telik az idő
2020. dec. 15. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Velem is történt már hasonló, csak stresszes időszakban. Valamiféle védekezési mechanizmus lehet szerintem.
2020. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Ez egy észlelési zavar, az agy csinálja.

Nekem még enélkül is van ilyen érzésem. Reggel felkelek csiszegek- csoszogok és bamm délután 5 óra van! Lefekszek, mán meg reggel 7! Eltelik egy nap, h semmit nem csináltam, borzasztó. Amikor deperszonalizációm volt, akkor hetek teltek el így. Tiszta időutazás.

2020. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!