Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiúk/férfiak! Ti járnátok egy...

Fiúk/férfiak! Ti járnátok egy elkerülő személyiségzavaros lánnyal?

Figyelt kérdés
Már együttvagytok egy ideje, odáig vagytok a lányért, ha nem mondja fel sem tűnne nektek, maximum annyi, hogy gátlásosabb, kimértebb bizonyos szociális helyzetekben, neadjisten elkerüli azt. Teljes nőként "funkcionál", csak akadnak nehézségei a szociális életben. Titeket ez befolyásolna a lány szorongásai, vagy nem lenne akadály, ha amúgy meg teljesen működőképes párkapcsolatot tudnátok vele létesíteni?

2020. dec. 15. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

Kérlek, ne értékeld magad alul, és ne nyomj magadra ilyen címkéket, hogy elkerülő személyiségzavaros vagy!

Én meg depressziós vagyok. Meg néha elkerülő. Bumm, kit érdekel. Az emberek nagy része meg azt se veszi tudomásul, hogy gondja van, mert a nagy egója kitakarja.


Holnap tiszta fejjel olvasd újra a kérdésed, és meglátod, hogy minden rendben van veled. ;)

2020. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Egyet kell, hogy értsek Veled, Kedves előttemszóló! És a vicces, hogy pont az imént futott le bennem ilyesfajta gondolat.


Valamit kéne kezdenem az állapotommal, mert ez így hosszútávon nem kiváltságos. ://

2020. dec. 15. 21:27
 13/14 A kérdező kommentje:
Már nem tudok mit kitalálni, egyszerűen csak próbálok rájönni, hogy miért vagyok olyan, amilyen. ://
2020. dec. 15. 21:31
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha kellően perverz, nagyon is
2020. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!