Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogyha valaki...

Miért van az hogyha valaki meglatta rajtam a penge nyomát akkor egyből azt mondja hogy menjek pszichológushoz? És sokaknak miért baj ha vágdosom magam?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem másnak baj, hanem neked, ráadásul nem is kicsi baj.
2020. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj?!
2020. dec. 17. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ja, akkor nem baj.
2020. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Az emberek nem szeretik maguk korul a problemas embereket, es ez nyilvan ertheto. Senkinek nincs szuksege egy mentalisan instabil, magat vagdoso ember tarsasagara. Engem ez pl tudat alatt is frusztralna, nem tudnek vele jo kapcsolatot kialakitani.

Ezen kivul nehany emberben valóban, ahogy egyes is irja, benne van az aggodas, igy ha ugy latjak bajban vagy, ha nem is ismernek annyira, ismeretlenul is megprbalnak segiteni rajtad. Ha meg ismerosrol, csaladtagrol van szo, nyilvan azt szeretnek ha egeszeges lennel es bekeben magaddal.

2020. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szándékosan fájdalmat okozott magadnak, ráadásul úgy, hogy örökre nyoma marad, és ez nem az eszköz (mint például tetoválásnál), hanem a cél nálad.


Ez önpusztítás.

2020. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

“ Miért lenne baj?!”

Mert egeszseges, normalis ember ilyet nem csinal, meg akkor se ha neked jol esik.

Ebbol a kerdesedbol is latszik hogy te nem vagy jol. Beteg vagy. Es a beteg embereket vagy eltaszitjak maguktol az emberek, vagy megprobalnak segiteni.

2020. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké hogy beteg vagyok mentálisan de ahhhjjjj nem szeretem
2020. dec. 17. 21:43
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem tetszik ahogy viselkednek veled szemben miatta az emberek:

1. Ne csinald tobbet. A regi hegekre hivatkozva mondhatod, hogy mar jól vagy, es nem csinalod.

2. Ne hagyd hogy meglássák

Te döntesz.

2020. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vaaaagy csinálom tovább, dugdosom és azt mondom hogy jól vagyok
2020. dec. 17. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Igen, ez volt a masodik javaslatom, ne hagyd hogy meglassak, akkor senki nem kerhet szamon. :)

Csak nem ertem, akkor minek irtal ki egy ilyen egyertelmeun feltunesi viszketesegben szenvedo kerdest, ha ugyis tudod, hogy nem normalis amit csinalsz es ugyis folytatni fogod. Napi nyafi megvolt akkor.

2020. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!