Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom pszichopata lenne?

A barátom pszichopata lenne?

Figyelt kérdés

Nos 5 éve ismerem egy osztályba jártunk, az az mindenki kedvelte nem volt olyan ember aki ne szerete volna vagy is volt egy fiú aki nem nagyon kedvelte mert furanak ketyosnak tartotta, én és néhány barátnőm úgy gondoltuk h ez azért lehet mert hogy ezert lehet mert hogy a barátom teszet egy lanyak aki aki a piszkálódó fiúnak is teszet, szerinte

Es vele is diplomatikusan kezelte a krízis helyzeteket

Ez a fiú azt mondogatta h csak manipulál mindenkit...es ,hogy

Figyeljük rá



A párom intelligens fiú...bar semmit se tanul így jó tanuló

Pontos és precíz és nagyon nagy rend van a szobajaban egy por szem nincsen sehol

És vadászik az apjával a vadászatairól semmit se beszél

Na most jó a lényeg

Ja a szülei nagyon kedves emberek

Ott voltunk nálunk és a haverja mondta h ilyen hajuk volt az emberek haja a 80s evekben és ezt ő sertésnek fogta fell és elkezdet duhongeni kiabálni majd neki fagta a szeket a falhoz és bele rugot az agyba ami meg jó h nem eset szét és olyan gyilkos tekintetek nézet ránk...es elküldte a haverjat h mennyen haza ő haza ment

A szülei mondták h nézuk el ezt tőle így is olyan nehéz szegénynek....A haver haza ment én meg itt maradtam vele és az apjaval beszelgetet én utánuk mentem és hallgatóztam tudom h nem lenne szabad de annyira meg ijedtem 🙁😟

H az én barátom ilyenre képes

Szóval ezt beszeltek az apa ezt mondta tartanod kell a lacatot, te más vagy mint a többi gyerek,mi lett az onkotlorodal

És ez fura volt majd utána se szó se beszed csak elkezdet valmi baromságot nézni a tvben



2020. dec. 19. 01:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Először is elnézést kérek a helyes írásért az előbb meghülyült a billentyűzetem
2020. dec. 19. 01:34
 2/9 A kérdező kommentje:

Meg a bartom nem mondanám annyira helyesnek csak valamiért olyan vonzó és ezt már több lány barátnőm is mondta

És így ezek után amit leművelt nem tudom h tudnék véle járni

Egyépkent ő 16 én 17 vagyok

2020. dec. 19. 01:36
 3/9 A kérdező kommentje:
És nehézen nyílik meg kb egyszer sem láttam sirni módjuk meg csak pár hete járunk nem nagyon beszél magáról az mármint érzéseiről
2020. dec. 19. 01:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata biztos nem, de más mentális betegségre van esély, de bármi más is lehet
2020. dec. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, ennek örülök és mi lehet ?
2020. dec. 19. 02:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá az apjánál! Légy óvatos, egy ilyen dühroham nagyon veszélyes lehet és mindig azon csattan, aki a legközelebb áll hozzájuk.

Én autizmusra tippelnék a magas intelligencia és a rendmánia miatt. De tévedhetek, kérdezz rá!

2020. dec. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem hinnem h elmondana ,de holnap megpróbálom
2020. dec. 19. 02:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan kiábrándító az egész helyzet...lehet igaza volt annak a srácnak a suliból h gondok vannak vele 😟
2020. dec. 19. 03:10
 9/9 A kérdező kommentje:
De nem narcisztikus az biztos mivel nem nagy képű...az van önbizalma az tény való de ez szerintem egeseges önbizalom
2020. dec. 19. 03:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!