Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegek,Isztok...

Mentális betegek,Isztok alkoholt,most az ünnepekben?

Figyelt kérdés
Este veszem be a gyógyszereimet bipolárisra és napközbe iszok ,de csak addig amig spicces vagyok. Totálra nem iszom magam. Az a baj sajnos hianyzik nagyon ,ha nem iszok.Most az ünnepekbe meg egyre többet. Régóta iszok rá néha,de mostanaba minden nap.
2020. dec. 25. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Előbb-utóbb kórház lesz a vége, sajnos tapasztalat. A múlt héten jöttem ki a kórházból, mert vedeltem a gyógyszerekre, aztán megvonással lettem rosszul. Akkor jön a hadd-el-hadd, amikor két-három napig nem fogsz inni. Próbáld meg legalább fokozatosan csökkenteni a piát, nem hogy növelni.
2020. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szertralint szedek és időnként iszok mellette, de semmilyen negatív hatást nem észleltem, pedig volt hogy egy-két ivósabb időszak után vagy 1 hónapig semennyit se ittam.
2020. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bipoláris gyógyszert szedek, néha antipszichotikumot is. Nem szoktam rá inni. Régebben néhányszor a részegségig is, de akkor sem jelentkezett mellékhatás, pedig akkor érthető lett volna. Próbáld mindenképpen csökkenteni az alkoholt. Vagy talán amit iszol, azt váltsd le olyanra, aminek kisebb az alkoholtartalma.
2020. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lamolepre iszom néha
2020. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!