Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mobilos játék függő lettem....

Mobilos játék függő lettem. Hogy tudok mihamarabb leszokni?

Figyelt kérdés

(! Danger! Hosszú szöveg)

Kicsit rólam :18 éves vagyok tanuló. Minden szabad percem/órám egy telefonos játékkal töltöm(pubg mobile)és van hogy már annyira idegesít a játék hogy el kezdek inni mielőtt belépnék a következő matchbe..

Ha vesztek akkor egyszerűen indulatos leszek ha nyerek indítom is a következőt ameddig be nem következik az előző eset..

Függőségemnek köszönhetően folyamotasan vesztettem el a "real" barátaim akiket a virtuálisokal "felváltottok"..

Jön a kövi season és nem akarok játszani vele de nem bírom ki hogy ne indítsam el

(ui:köszi ha el olvastad)



#függőség #személyiségzavaros #"kocka" #El zárkózott
2020. dec. 31. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak pszichológus tud segíteni ezen.
2020. dec. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol találok erre megfelelő embert?
2020. dec. 31. 02:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyingen.
2020. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk eleve az egészség kategóriában kell ezt kérdezni.

Ott biztos tudnak ajánlani.

2020. dec. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én beállítottam első körben a telefont buta módra. Extra energia takarékos üzemmód.


A routeren tiltotta a játék host-ját. 40 napig nem játszottam. Utána szűntek meg szépen lassan a tüneteim.


Pszichológus is segíti. Vannak függőséggel foglalkozó szakemberek!

kimondhato.hu

2020. dec. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhh, az a pubg.. csak addig hagytam abba, amíg éjjel a nyugtatóelvonás miatt szenvedtem. Már mentem is matchelni.


Amúgy meg: nem kell inni csak azért, mert bebuksz pár meccset. Ha rossz helyen végzek, már megyek is új meccset, és dolgozom a taktikán.

2021. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!