Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zalaegerszegen olyan pszichiát...

Zalaegerszegen olyan pszichiáter/pszichológus, aki nem homofób?

Figyelt kérdés

Alapjáraton valószínűleg bipoláris vagyok, de eléggé befolyásolt nem egy dolgot, aminek a szexuálisomhoz is köze is (biszex vagyok) és félek, hogy csak „ráfogná”, hogy fiatal vagyok, esetleg elítélne...


Köszönöm a tanácsokat!


17/L



2020. dec. 31. 10:31
 1/5 anonim válasza:
74%
A pszichológusok nem ítélkezhetnek a kliensek felett, csak is tények alapján dolgoznak, nem veszik figyelembe a sztereotípiákat, ez benne is van a szakmai etikettjükben, emiatt nem kell aggódnod.
2020. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Azért ez nem teljesen igaz, nekem volt pszichológus ismerősöm aki néha ki szokta tálalni, persze név nélkül, hogy 1-2 páciensétől majdnem idegbajt kapott, mennyire utálta őket és mi volt vele a baja. Aztán más okok miatt már nem találkoztunk többet, de a fapofát vágó pszichológus egyáltalán nem biztos, hogy nem ítélkező is és amelyik rosszul takarja azon észrevenni. És a pszichológiai munkát baromira tönkre tudja tenni a páciensnél, ha ezt észreveszi. Nem véletlen van különbség minőségben a pszichológusok között is.
2020. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A pszcihológus is ember, nekik is vannak előítéleteik első. Csak azért mert dolgozik, nem lesz más ember.


Én megkérdezném ezt a leszbikus/homoszexualitás topicban, ott sanszosabb, hogy valaki ajánl neked jót.

2020. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Dr. Babrik Zsuzsanna, nagyon kedves, szeretek hozzá járni. :)
2021. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm, rá én is gondoltam, előtte Milei Györgyire, mondjuk rá tényleg csak megérzésképp, de akkor hallgatok rád, köszönöm szépen!
2021. jan. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!